Registrácia a pridanie nového počítača

Krok 1.

Na úvodnej stránke http://userpanel.pcklub.sk klikni na tlačítko "Registrácia".

Registracia

Krok 2.

Zobrazí sa ti stránka, na ktorej vyplníš informácie o sebe. Zadáva sa meno, priezvisko, adresa tvojho trvalého bydliska, internát na ktorom si ubytovaný, blok internátu, číslo izby a bunka. Vyber si správnu bunku, tá naľavo je A pokiaľ sa pozeráš zo vstupných dverí na bunky. Ďalej vyplníš svoj mail, číslo čipu ISIC karty. Číslo čipu ISIC karty nájdeš na ISIC karte. Zaškrtnutím checkboxu súhlasiš s Prevádzkovým poriadkom siete, ktoré si môžeš prečítať.
Vyplnený vzor je na obrázku. Údaje uložíš kliknutím na odkaz "Uložiť".

Číslo ISIC čipu
Registracia

Krok 3.

Po kliknutí na odkaz "Uložiť" ťa presmeruje znovu na hlavnú stránku userpanel.pcklub.sk, kde už bude predvyplnené tvoje prihlasovacie meno. Zadáš heslo, ktoré si predtým vypísal a klikneš na "Prihlásenie".

Krok 4.

Po kliknutí na tlačítko "Prihlásenie" sa prihlásiš do userpanelu, teraz si pridáš PC kliknutím na "Internátna sieť" a potom "Pridať počítač".

Krok 5.

Po kliknutí na odkaz "Pridať počítač" budeš môcť vyplniť údaje o tvojom PC, MAC adresu. Ako si zistiť svoju MAC adresu? Názov počítača sa nemusí zhodovať s názvom aký máš nastavený v tvojom operačnom systéme. Ak si vyplnil nformácie o svojom počítači tak klikni na odkaz "Uložiť". Po kliknutí na odkaz "Uložiť" sa ti zobrazia informácie o tvojom PC.


Krok 6.

Dokumenty, ktoré potrebuješ vytlačiť a doniesť na zapisovanie nájdeš ak klikneš na záložku "Dokumenty". Zmluvu si musíš najprv vygenerovať a potom si ju môžeš stiahnuť kliknutím na odkaz "Uložiť" a následne vytlačiť.

Krok 7.

S vytlačenou zmluvou sa prídeš postaviť do radu, ktorý bude viesť k miestnosti určeným pre zápis na tvojom internáte. V prípade, že nemáš tlačiareň môžeš si ju vytlačiť na UIK Jedlíkovej 5.

Koniec

Ak si toto pozorne prečítal(a) možes ísť na vypisovanie údajov na USER PANEL.

www.pcklub.sk

(p) 2007 fraky ("p" ako pozliepal), aktualizoval 2011 t0ki, 2012 proxx, 2017 zrobko, 2019 canys